W mojej ofercie znajdziecie Państwo mieszankę nowatorstwa, wyczucia artystycznego oraz kuferek unikatowych, świeżych pomysłów na dowolną sesję fotograficzną.
Jako doświadczony fotograf uwieczniam kadry z zakresu różnych dziedzin, począwszy od fotografii indywidualnej, eventowej po komercyjną oraz fotografię architektury włącznie.
Szczególne miejsce w wachlarzu moich usług zajmuje fotografia ślubna, która już sama w sobie wyzwala mnóstwo wirujących uczuć i emocji. Fotografia jest moją pasja, więc decydując się na współpracę ze mną, mają Państwo pewność, że dołożę wszelkich starań aby zrobione Państwu zdjęcia zachwycały oglądających.
W reportaż ślubny wchodzą przygotowania w domu Panny Młodej i Pana Młodego, ceremonia zaślubin, wesele, sesja plenerowa w wybranym przez Państwa miejscu.
Efektem mojej pracy jest kompleksowy, w pełni przygotowany fotoreportaż w wersji elektronicznej, papierowej oraz specjalnej w formie pamiątkowego, autorskiego i bardzo eleganckiego albumu w różnych wariantach wykonania – bez wątpienia będącego niezwykłą pamiątką na całe życie. Zapraszam do zakładki BLOG w celu obejrzenia moich prac i serdecznie zapraszam Państwa do współpracy.

Zapraszam do składania zapytań na mój adres mailowy:

slawomir.kmiecik@vp.pl

slawomirkmiecikfotografia@gmail.com

 

Współpracuję z: