SESJA ALEKSANDRY I ŁUKASZA

Leśne i górskie sesje mają to do siebie, że trzeba się trochę namęczyć żeby wspiąć się na górkę lub przedrzeć … Continue reading „SESJA ALEKSANDRY I ŁUKASZA”

ŚLUB MAŁGORZATY I RAFAŁA

Rafał, jak przystało na zapalonego fana samochodów Volkswagen Corrado, już tydzień przed weselem szykował swoje cacko na swój ślub. Żadnych … Continue reading „ŚLUB MAŁGORZATY I RAFAŁA”

ŚLUB MARTY I PAWŁA

Fotografuje już ładnych parę lat, ale pierwszy raz udało mi się fotografować ceremonię ślubną w Kolegiacie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej … Continue reading „ŚLUB MARTY I PAWŁA”

SESJA BARBARY I TOMASZA

Zamek Czocha jest nie tylko zjawiskowym i tajemniczym zabytkiem, ale również jedną z większych atrakcji turystycznych w regionie, a ze … Continue reading „SESJA BARBARY I TOMASZA”

ŚLUB BARBARY I TOMASZA

Zapraszam do obejrzenia zdjęć ze ślubu i wesela Barbary i Tomasza. Piękna była to uroczystość, a miłość unosiła się w … Continue reading „ŚLUB BARBARY I TOMASZA”

SESJA SYLWII I KLAUDIUSZA

Po długich namysłach wybraliśmy na sesję, zlokalizowany w pobliżu Jeleniej Góry, przepiękny Pałac Wojanów. Tego lata nie trudno było o … Continue reading „SESJA SYLWII I KLAUDIUSZA”

ŚLUB SYLWII I KLAUDIUSZA

Wiele w życiu widziałem wesel, ale muszę powiedzieć, że ślub Sylwii i Klaudiusza to była naprawdę gruba impreza ! Wielka … Continue reading „ŚLUB SYLWII I KLAUDIUSZA”

SESJA EWELINY I PAWŁA

Uwielbiam zabierać moje pary do lasów, łąki i na wzgórza z pięknymi widokami. Ewelina i Paweł bardzo chętnie wyruszyli ze … Continue reading „SESJA EWELINY I PAWŁA”

ŚLUB KATARZYNY I MATEUSZA

Uwielbiam wianki na głowach Panien Młodych. Takiego pięknego i dużego wianka jaki miała Katarzyna, nie widziałem jeszcze w życiu i … Continue reading „ŚLUB KATARZYNY I MATEUSZA”

PRZENOSINY STRONY WWW.SKFOTOGRAFIA.PL

Z wielką radością ogłaszam, że moja stara strona www.skfotografia.pl lada moment zostanie zamknięta, a nowe zdjęcia będą pojawiać się nowej … Continue reading „PRZENOSINY STRONY WWW.SKFOTOGRAFIA.PL”